WithU.cz - emotional jewelry

První vlásky ve špercíh WITH U

24. 06. 2018 | Blog


Porod je vždy velmi bolestivý. To vše je ale jakoby mávnutím kouzelného proutku pryč, když na tváři Vašeho dítěte zahlédnete první úsměv. Jak rádi byste tyto sladké chvilky uchovali navždy. WITH U Vám pomůže toto přání splnit. Šperk s diamantem, vyrobeným z pramínku vlasů Vašeho dítěte, bude téměř stejně vzácný, jako dítě samotné. Stejně tak si do šperku WITH U můžete zalít první vlásky Vaší ratolesti pryskyřicí.

Náhrdelník Feeling

Náhrdelník Feelings z řady signaturních šperků WITH U propojuje Váš pocit přítomnosti Vašeho nejbližšího s designem a moderní technologií.

Všechny produkty ›

Náramek Signature

Náramek Signature z řady signaturních šperků WITH U Vám dává možnost jako jediný mít u sebe všechny Vaše nejbližší, a to díky stále se rozšiřující kolekci přívěsků s otiskem prstu, vlasy zalitými pryskyřicí nebo i osobním diamantem.

Všechny produkty ›

Přívěsek s diamantem pro náramek Signature

Všechny přívěsky ›

Přívěsky pro náramek Signature

Všechny přívěsky ›

DESIGNOVÉ ŠPERKY

Naši designéři pro Vás navrhli řadu designových šperků s otiskem prstu, vlasy zalitými pryskyřicí, a také jedinečné šperky s osobním diamantem.

Všechny produkty ›

CLASSIC CIRCLE

Řada dámských a pánských šperků s vlasy zalitými pryskyřicí. Nejvýraznějším prvkem této řady je výplň z pryskyřice kruhovitého tvaru, který svou jednoduchostí evokuje přímočarost Vaší lásky. Šperky řady Classic Circle Vám nabízíme ve variantách ze žlutého, růžového a bílého zlata nebo stříbra. Na výběr máte z palety čtyř barev pryskyřice.

Všechny produkty ›

FLOWER

Řada dámských a pánských šperků s vlasy zalitými pryskyřicí. Určujícím prvkem této řady je design ve tvaru elegantní květiny. Šperky řady Flower pro Vás máme ve variantě ze žlutého, růžového a bílého zlata nebo stříbra. Vyberte si z nabízené palety jednu ze čtyř barev pryskyřice.

Všechny produkty ›

FLOWER EXCLUSIVE

Výjimečná řada prémiových dámských šperků s vlasy zalitými pryskyřicí. Řada vychází z kolekce Flower, navíc šperky obohacujeme o drahé kameny. Šperky řady Flower Exclusive můžete mít ve variantě ze žlutého, růžového a bílého zlata.

Všechny produkty ›

Přihlaste se k odběru novinek e-mailem

Získávejte zvláštní nabídky a informace o akcích naší značky jako první a zadejte zde svůj e-mail. Novinky nezásíláme často - spíše se snažíme o jejich exkluzivitu.

Copyright © 2010-2018 - IamWRS vyroba-www.cz