CZ | EN
menu
Vzpomínky
Dědictví, které se předává z generace na generaci, je něčím mimořádným. Diamanty pak představují tu nejlepší upomínku. Jsou trvalé, nepodléhají opotřebení, zub času se na nich nijak nepodepíše – mohou nám tak neustále připomínat ty, které tolik milujeme. Šperk od společnosti WITH U s diamantem Heart In Diamond oživuje vzpomínky v té nejkrásnější podobě.

Láska
Naše životy jsou plné událostí. Způsob, jakým se s těmito událostmi vypořádáte, mnohdy závisí na tom, kdo je po vašem boku. S diamantovým prstenem se obvykle žádá o něčí ruku. Tato tradice oceňuje vztah, který spolu často mnoho let máte. Dejte svému milovanému unikátní diamantový šperk jako symbol Vaší pevné a trvalé lásky. WITH U s Heart In Diamond nabízí unikátní šperky, kterými vyjádříte svou lásku k druhé osobě.
Děti
Porod je vždy velmi bolestivý. To vše je ale jakoby mávnutím kouzelného proutku pryč, když na tváři Vašeho dítěte zahlédnete první úsměv. Jak rádi byste tyto sladké chvilky uchovali navždy. WITH U a Heart In Diamond Vám pomůže toto přání splnit. Šperk s diamantem, vyrobeným z pramínku vlasů Vašeho dítěte bude téměř stejně vzácný a mimořádný, jako dítě samotné.

Mimořádné události
Každá událost může být svým způsobem mimořádná. A právě šperk WITH U s osobním diamantem od společnosti Heart In Diamond Vám nabízí jedinečnou příležitost, jak někoho potěšit originálním dárkem a odhalit tak své nejniternější pocity.
Sledujte značku WITH U
Facebook Instagram YouTube
Mám zájem o šperky WITH U