CZ | EN
menu
CLASSIC
CIRCLE


CLASSIC
SIGNATUREFLOWER


FLOWER
EXCLUSIVE


Snubní prsteny
WITH USOLITÉRY


INDIVIDUÁLNÍ
ŠPERKY


Při výrobě každého šperku využíváme výhradně osvědčené technologie. Tvorba našich šperků prochází několika přísně kontrolovanými fázemi. Právě to nám umožňuje personifikovat každý výrobek vytvořený v našich dílnách a laboratořích a zajistit tak jedinečnost každého kousku.
Kvalita zpracování našich šperků snese ta nejpřísnější kritéria. Se všemi podklady, které nám zákazník svěří, ať už v podobě vlasů, nebo sejmutého otisku prstu, zacházíme s maximální obezřetností a citem na základě nejpřísnějších procesních certifikací.

Šperky s otiskem prstu
Šperky s otiskem prstu vyrábíme na základě vlastního otisku prstu zákazníka nebo jemu blízké osoby. Otisk sejmeme speciální daktyloskopickou technologií a následně převedeme do 3D linek tak, aby mohl být pečlivě přenesen na viditelné místo vybraného šperku.

Šperky s vlasy zalitými pryskyřicí
Tento šperk nabízí speciální prostor pro aplikaci pryskyřice. Pryskyřicí v barvě, kterou si vyberete podle vzorníku, u klenotníka zalijeme několik vlasů dodaných zákazníkem, ať už jeho vlastních, nebo jemu blízké osoby. To vše díky jedinečné technologii.

Solitér s osobním diamantem
Luxusní solitér s osobním diamantem je šperk vyrobený českým klenotníkem ve spolupráci s celosvětovým lídrem na trhu osobních diamantů, společností Heart In Diamond. Diamant je vyroben z uhlíku, který získáme z vlasů dodaných zákazníkem, ať jeho vlastních, nebo jemu blízké osoby.
Takto získaný jedinečný uhlík následně využijeme při výrobě samotného diamantu. Díky tomu zákazník získá skutečně osobní diamant ve zvolené barvě a typologii opracování dle nabídky. Celý proces výroby osobního diamantu může zákazník sledovat přímo v online systému společnosti Heart In Diamond.

 

Sledujte značku WITH U
Facebook Instagram YouTube
Mám zájem o šperky WITH U